Hisense Babysense 5 Monitor dechu

Podrobnosti o produktu monitor dechu HISENSE BABYSENSE 5 2014 BABYSENSE 5 monitor dechu Hisense Tak jako jeho předchůdce Babysense II je i Babysense 5 klinicky testován a má...
4 145 Kč

• , zakoupeno v Nezlobaspi.cz

• kvalitní výrobek doporučený lékařem a naší porodní asistentkou
    • přináší klid rodičům
    • krásný vzhled, oproti staré verzi
    • pokud chci použít monitor ve dvou postýlkách musím vždy odpojit a přenést panel
  • , zakoupeno v Nejbaby

• Velice spolehlivý a přesný, bez falešných poplachů.
    • Monitor vydává i tlumenné varování cca 10s před samotným alarmem čímž Vás upozorní třeba na fakt, že jste vyjmuli dítě z postýklky a zapomněli vypnout monitor. Vyhnete se tak nepříjemnému poplachu.
    • Tento monitor navíc plně funguje na baterie čímž je maximálně přenosný. Baterie vydržely cca 6 měsíců, takže žádné každodení nabíjení nebo tak něco.
    • Může používat jednu nebo obě monitorovací desky současně a nebo nezávisle na sobě. To se hodí když cestujete např. na chatu => převážíte jen stanici, kterou snadno připojíte.
    • Nemám co vytknout.

Výborný monitor. Dříve jsme používali Reer s chůvičkou ale tento funguje mnohem lépe. Tento monitor je prostě navržen pro monitoring dítěte a chůvičku raději používáme zvlašť.

Dosah
9 m
Typ přístroje
monitory dechu
Video chůvičky
S nočním světlem
S oboustranným přenosem

Tak jako jeho předchůdce Babysense II je i Babysense 5 klinicky testován a má status zdravotnické pomůcky.

Tím se odlišuje od většiny ostatních monitorů dechu na trhu!

Má nově designovanou řídící jednotku, která spolu se 2 bezdotykovými senzorovými deskami představuje unikátní bezpečností systém, který pomáhá chránit malé děti od narození do jednoho roku před nepravidelnostmi dýchání.

Senzorové desky j..

• přináší klid rodičům
    • krásný vzhled, oproti staré verzi

• 2 senzorové desky
    • nepříjemně blikající světélko

Zakoupili jsme tento monitor pro první miminko. Bohužel od 5 měsíce se neustále spouští alarm, i když si miminko před spaním ještě hraje v postýlce. Vyměnili jsme baterky, udělali vše podle návodu, ale alarm houká pořád. Budeme muset dát monitor na reklamaci.

• I 5 falesnych poplachu za noc.
    • Probehla reklamace a pri ni byl zjisten uvolneny kabel na senzorove desce. Clovek ale uz u takoveho pristroje ztrati veskerou duveru. Navic vam behem reklamace nikdo neda nahradu. Na to, ze je vyrobek jeden z nejdrazsuch na trhu tak kvalita vubec neodpovida.
    • A jak je tady uvedeno , modra dioda blika v noci opravdu silne.
    • Senzorove desky jsou mnohem mensi nez u babysense 2. Prijde mi, ze snimani tedy neni dostacujici.

Absolutne nedoporucuji.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Velice spolehlivý a přesný, bez falešných poplachů.
    • Nemám co vytknout.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Zachranil mi dite
    • Tissi alarm, babysence2 ma o dost vyssi hlasitost

• Zatím žádný planý poplach
    • Modrá dioda bliká tak, že nejen, že u ní nejde spát, ale vzbudí i spící dítě. Je nutné ji zakrývat. Bez zakrytí je to tak na epileptický záchvat.
    • Máme postýlku Nex2me, která má přiléhat k posteli. Senzor je ale tak citlivý, že snímá i naše pohyby. Postýlku jsme tedy museli odsunout tak 5 cm od postele, což není ideální.
    • Občas, když vyndám dítě a zapomenu vypnout, reaguje třeba až po dvou minutách.

• -můžu v noci klidné spát
    • - modrá kontrolka někomu vadí, mě však ne, aspoň vidím i když jsem otočený zády, že malej krásně dýchá
    • -2 desky
    • vůbec nic ani ta modrá kontrolka a ani falešný poplach, kdyby byl i když by to byl šok, než bych zjistil, že je vše ok, ale člověk nikdy neví jestli byl falešný nebo ne

po dlouhém vybíraní mezi Nany a tímto monitorem jsem se rozhodl, že budu důvěřovat této firmě a udělal jsem dobře

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• dostatečně hlasitý, jednoduché ovládání

s manželem jsme vybírali na základě recenzí, zatím jsme pouze vyzkoušeli a velmi se nám líbí, je slyšet přes troje zavřené dveře. Ovládání jednoduché.

• žádný falešný poplach
    • dvě desky (jedna se pohodlně vejde do korby, kterou jsme použivali misto cestovní postýlky)
    • jednoduché ovládání
    • baterii jsme měnili po cca 8měsícíh
    • b
    • modré světlo v noci svítí opravdu šíleně, mame překryté plínkou

Určitě doporučuji, dcera má 9měsíců a používáme stále, falešný poplach jsme neměli žádný, nyní začne houkat když dcerka vyleze sama z postele.. což se taky hodí :-) Jinak je přístroj dost odolný, protože je umístěný takže na něj dcera dosáhne a celkem se ho snaží dost strhnout nebo utrhnout a zatím bezproblému