Philips Avent SCD731 chůvička

JISTOTA A POHODA PRO VÁS A VAŠE DÍTĚ Tato elektronická chůva Philips AVENT zaručuje maximální pohodlí a pocit bezpečí pro vás i vaše dítě. Nabízí vysoce spolehlivé spojení a...
3 363 Kč

Skladem • 1 variantaZdarma1 765 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 18 246 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma93 % • 539 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta119 Kč96 % • 1 197 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 26 recenzíDalší informace

Bezdrátové

• , zakoupeno v Alza.cz

• dobrý a stabilní signál i přes hodně zdí
    • dlouhá výdrž baterie
    • dobrý dosah mikrofonu ( není nutno mít v blízkosti dítěte) i na 2m od něj krásně chytá
  • , zakoupeno v BÍBÍK.cz

• aaaaaaa

• Dobrý přenos zvuku
    • Snadná viditelnost, zdali je chůvička připojená a zapnutá
    • Krásné vysílání hvězdiček na strop, které mimi zabaví
    • Možnost komunikace i na druhou stranu k dětem, které je super třeba pro starší děti
    • Pěkné ukolébavky, které používáme i na příjemné probuzení
    • Možnost vzít si s sebou kamkoli
    • Nic, snad jen že u dětí, co už umí chodit hrozí, že se probudí a vstanou bez jediného pípnutí...Ale i tak jsme zaznamenali chrčení, takže jsme rozpoznali, že je něco jinak.

Z chůvičky jsme nadšení. Jelikož teď u nás doma máme malé baby boom, všem se v rodině rodí děti a navzájem hlídáme, využili jsme hned u několika různých věkových kategorií. Vysílání hvězdiček na strop je moc praktickou pomůckou i pro starší děti, které se bojí spát po tmě, ale i pro větší miminka, které alespoň něco zaujme a mám pocit, že pak tolik nevolají mamiku. Ale to je jen třešnička na dortu. Sama o sobě funguje chůvička skvěle, nemusím mít otevřené dveře všude možně a bát se vyjít na zahradu, že bych přeslechla, že se malá už probudila. Moc mi to ulehčilo každodenní práci a nevím, jak jsem doposud bez chůvičky mohla být. Moc ráda doporučuji :).

Značka
S nočním světlem
S oboustranným přenosem
Bezdrátové

JISTOTA A POHODA PRO VÁS A VAŠE DÍTĚ

Tato elektronická chůva Philips AVENT zaručuje maximální pohodlí a pocit bezpečí pro vás i vaše dítě. Nabízí vysoce spolehlivé spojení a řadu funkcí k uklidnění dítěte. Navíc promítá noční světlo s hvězdami, které si vaše dítě určitě zamiluje!

• SLEDOVÁNÍ TEPLOTY V POKOJI DÍTĚTE
    • snímače teploty, sledování podmínek v dětském pokoji
    • digitální displej
    • možnost komunikace s dítětem

S novou řadou monitorů DECT Philips AVENT můžete v klidu odpočívat s vědomím, že je vaše dítě spokojené, i když s ním nejste v místnosti.

Nová řada monitorů DECT poskytuje množství neocenitelných vlastností. Digitální technologie vás upozorní i na nejtišší šepot a umožní vám uklidnit vaše dítě díky spojení s garancí nulového rušení v domě a v jeho okolí.

Lze očekávat tyto důležité funkce:

• 100% spolehlivé spojení s dítětem, křišťálově čistý zvuk
  • Kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu
  • Kontrolky aktivované zvukem indikují, zda miminko vydává nějaké zvuky
  • Nabíjecí rodičovská jednotka s dobou provozu až 18 hodin

Co je na tomto monitoru zajímavého?

• Noční světlo s hvězdami uspí vaše dítě
  • Režim Smart ECO zajišťuje efektivní využívaní energie
  • Režim klidné noci pro rodiče
  • Snímač teploty s nastavitelnými výstrahami
  • Možnost vibračního režimu

• Dosah
    • Dobíjecí stanice
    • Design
    • Promítání na strop

Chuvicka výborně poslouží každému kdo potřebuje mít děti pod kontrolou za každé situace. Ať se jedná o samotnou ložnici, kdy děti spí v jiném pokoji, nebo se jedno o situace běžného dne. Je ideálním pomocníkem, jak mít vše pod kontrolou, ať se jedná o novorozence nebo již starší děti, které jsem schopné poslechnout pokyn z vysílačky.
    Hlavní přednosti je dosah zhruba 300 metrů. Kdy na situovaný být 3+1 je dosah nadmíru silný. Zkoušeli jsme i na zahradě a vše bez problémů.
    Mnoho funkcí počínaje nastavením intervalu krmení, po možnost pomstít ukolebavku nebo projekci noční oblohy.
    Kontrukce stanice i rodičovské vysílačky je bytelna odolá i pádu. Hlavním + oproti jiným modelům jsme shledali na dokovaci stanici rodičovské vysílačky, kdy se jen pohodlne vloží do stojánku a přiložené nabíjecí baterie jsou během pár hodin plně nabité. Samotná výdrž je taky velice obstojma.

• perfektní zvuk
    • krásně svítící projektor
    • není čeština

celkově jsem ze značkou spokojena
    malé se líbí hlavně projektor,který večer zapneme a krásně svítí
    zvuk je krásně čisty a zřetelný jsem moc spokojená
    mohla by tam teda být čeština ale jinak jsem nadšená s tímto produktem a můžu všemi deseti jen doporučit.

• Krásný přenos hvězdiček na strop, uklidňující písničky vhodné pro ukolébání i pro pohodové vstávání, možnost přenosu zvuku i druhým směrem (vhodné zejména u starších dětí), kvalita.
    • Snad jen že starší děti nemusí při vstávání promluvit...:)

• Dobrý přenos zvuku

• jednoduché ovládání
    • vypadá hezky
    • teploměr
    • melodie a promítání
    • dosud jsem na žádné nepřišla

Všem maminkám doporučuji! Chůvičku nejvíce využíváme, když trávíme čas venku na zahradě, můžeme se na ni spolehnout. A když se dcera probudí, povídám ji na dálku, než za ni stihnu doběhnout. To je moc fain. Velkým plusem je možnost přehrávání melodií a promítání - děti si s tím totiž krásně vyhrají i během dne ;)

• - dosah
    • - opravdu čistý zvuk
    • - dlouhá provozní doba
    • - ukolébavky a noční promítání
    • - design
    • - možnost mluvit na dítě na dálku
    • - intuitivní ovládání
    • - nic

Tuto chůvičku jsem vybrala na doporučení kamarádky a opravdu nezklamala. Nejvíce oceňujeme její spolehlivý dosah nyní v teplých dnech, kdy i večery trávíme na zahradě. Bezvadná je možnost nočního promítání a hraní ukolébavek. Vlastně si s tímto děti vyhrají i přes den :)

• Úplně vsechno

• Barevnost a hudba
    • Ze jsem se klidně mohla jít v klidu třeba vykoupat
    • Pri vypínání ten tón hlasitý

Dobrý den chtěla bych poděkovat že jsem mohla vyzkoušet chůvičky
    Za nás jsou nejlepší opravdu moje mala princezna je v noci klidnější ráda pozoruje barevná světýlka, a hodně si to oblíbil i můj 23 měsíční chlapeček pokaždé když když jde spinkat, musím chůvičku pro obě děti zapínat