Philips Avent SCD842 baby video monitor

TOP 14 v kategorii Dětské chůvičky

Philips Avent SCD842 baby video monitor

Buďte klidnější a zůstaňte miminku nablízku. Soukromí a bezpečí díky bezdrátové technologii. Zařízení Philips Avent SCD891 vám umožňuje neustálý a bezpečný kontakt s dítětem...
3 824 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • Více variant49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant119 Kč97 % • 1 197 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma96 % • 530 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 160 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma94 % • 5 792 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma98 % • 15 952 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma12 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma93 % • 539 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma95 % • 591 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma77 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma100 % • 216 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma95 % • 11 784 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma99 % • 5 452 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 105 645 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 2 678 recenzíDalší informace

S nočním světlem

• Dlouha vydrz baterie
    • Skvela viditelnost i v noci
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Za mě super věc, jsme spokojeni, funguje skvěle...

• , zakoupeno v Alza.cz

• Žádné nastavování, funguje hned po vybalení
    • V rámci cihlového bytu bez výpadku signálu.
    • Noční infra režim.
    • Má akumulátor, lze se s přijímačem pohybovat po bytě.
    • Měří teplotu.
    • Při maximální citlivosti zvuku je slyšet mírný brum, který vzniká na straně kamery.

Není to pro toho kdo čeká HD rozlišení, má to tak 320x240. Pro daný účel bohatě stačí.

Značka
S oboustranným přenosem
S funkci VOX
S napájením ze sítě
S nočním světlem

Zařízení Philips Avent SCD891 vám umožňuje neustálý a bezpečný kontakt s dítětem. Miminko uslyšíte v dokonalé zvukové kvalitě a rovněž ho uvidíte díky vysoké kvalitě obrazu (na LCD displej o velikosti 8,5cm (3,5"), ve dne i v noci.

Vlastnosti:

• Neustálé jištění a zabezpečené připojení
  • Sledujte teplotu v dětském pokoji
  • Důvěrné a zabezpečené připojení
  • Úsporný režim ECO s indikátorem připojení
  • 8,5 cm (3,5") obrazovka s vysokým rozlišením a nočním viděním
  • Soukromé a bezpečné spojení prostřednictvím bezdrátové technologie
  • Poslouchejte své dítě ve vysoké kvalitě zvuku
  • Svoboda, flexibilita, klid a pohodlí
  • Vyberte si nejvhodnější úroveň hlasitosti dle hluku okolí
  • Dosah až 300 metrů*
  • Vibrační režim pro nerušivá upozornění
  • Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti
  • Vynikající provozní doba pro hlídání přes noc
  • Mluvte s dítětem na dálku
  • Ruční otáčení kamery zajistí přehled o celém pokojíčku

Soukromé a bezpečné spojení

Jedinečné párování sluchátek pro soukromé a bezpečné spojení s dítětem pomocí 2,4GHz bezdrátové technologie s minimálním rušením. 3,5" barevná obrazovka se čtyřnásobným přiblížením

Sledujte své dítě ve dne v noci díky vysoce kvalitnímu infračervenému nočnímu vidění, které se v noci automaticky zapne. Pozorujte spící miminko ve vysokém rozlišení a na mimořádně velké, 3,5" barevné, obrazovce. Díky čtyřnásobnému digitálnímu přiblížení máte neustále přehled o všem, co dítě právě dělá.

Video se zvukem ve vysoké kvalitě

Smích, mumlání i škytnutí uslyšíte naprosto zřetelně. Dítě můžete neustále sledovat a zároveň poslouchat. Všechny zvuky uslyšíte ve vysoké kvalitě naprosto jasně.

Režim ECO

Zapnutím režimu ECO snížíte spotřebu energie, když je v pokojíčku ticho, zároveň však máte díky unikátnímu indikátoru připojení jistotu, že je spojení s dítětem aktivní. Režim ECO vypne přenos zvuku a videa. Jednotky se připojí pouze v případě, že dítě vydá nějaký zvuk.

Dosah až 300 m

Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*

Provozní doba až 12 hodin

Praktická nabíjecí rodičovská jednotka vám na jedno nabití poskytne svobodu bezdrátového sledování po dobu až 12 hodin.

Zpětný hovor

Někdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Díky této důležité funkci můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoli z domácnosti.

Noční světlo, ukolébavky a šum

Neklidné miminko nejlépe uklidní tichá ukolébavka a příjemné světlo. Na dálku můžete vybrat jednu z šesti uklidňujících melodií či zapnout noční světlo, díky kterému dítě snadno a rychle usne.

Ovládání citlivosti

Umožňuje nastavit citlivost mikrofonu dětské jednotky. Citlivost mikrofonu určuje, jakou úroveň hluku dětská jednotka zachytí, např. pokud chcete slyšet, když dítě pláče, ale nepotřebujete, aby se přenášelo i broukání.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• - výdrž baterie (nabíjím cca 1x týdně)
    • - dosah v domě (230m2) i na zahradě
    • - téměř neviditelná během nočního režimu (původní chůvička svítila tak, že syna budila, o této ani neví) ale má skvělý obraz
    • - automaticky vypnutý zvuk při nečinnosti, který během aktivity naskočí
    • - několik různých režimů (pouze audio/video, video a audio)
    • - možnost zapnout noční světýlko
    • - možnost pustit ukolébavky nebo promluvit na dítě
    • - hlasitější upozornění při vypnutí kamery (což v případě, že ji vypnu já a zapomenu na obrazovku mi vadí, ale zároveň tomu rozumím, kdyby to vypnulo dítě, že mě to upozorní) a hlasitější upozornění při vybití (ale donutí mě ji rovnu zapojit do zásuvky)
    • - pro mě problém není, ale někomu může vadit anglický jazyk (výběr více možností, ale čeština ne)

S předchozí chůvičkou od jiné firmy se absolutně nedá srovnat. Opravdu v noci neviditelná, ale skvělý obraz. Dosah až u sousedů na zahradě. Velká výdrž baterie. Nemusím stále na obrazovku koukat, při pohybu jemně zavibruje a upozorní mě. Jsem opravdu velmi spokojená a doporučuji všem rodičům.

• Dlouha vydrz baterie

• možnost oboustraného hovoru
    • snímač teploty
    • možnost pustit ukolébavku
    • výdrž baterie

Tato chůvička změnila náš život od začátku. Díky ní máme našeho broučka stále na očích. Chůvička se nám líbila svým celkovým provedením hned od začátku, a po prvních hodinách provozu jsme si ještě potvrdili, že toto byla opravdu dobrá volba. Její ovládání je velmi jednoduché a k jejímu provozu není potřeba wifi. Měli jsme možnost vyzkoušet její dosah a kvalitu obrazu jak v rodiném domě, tak na chalupě a v obou případech vyšla chůvička jako jednoznačný vítěz. Chůvička mně mile překvapila i ukolébavkami, které můžeme dítěti pustit a uklidnit ho a možností mluvit s dítětem na dálku odkudkoli v domácnosti. Jako velkou výhodu by bylo dobré ještě zmínit možnost oboustraného hovoru a snímač teploty, který umožnuje sledovat podmínky v dětském pokoji.

Určitě ji doporučuji všem rodičům, kteří se o své dítě bojí a chtějí mít jistotu a klid.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 160 recenzíDalší informace

• Kvalitní obraz ve dne i v noci
    • Čistý přenos zvuku - obousměrně
    • Výborný dosah signálu
    • Ukolébavky hrají i tiše "na pozadí"
    • Noční světýlko neoslňuje
    • Dobře odstupňované úrovně citlivosti
    • Dlouhá výdrž baterie
    • Hlasitý zvuk při vypnutí chůvičky
    • Kamera musí být v síti (nemá baterii)
    • Nemá klip na přichycení např. k postýlce

Chůvičku máme týden a jsme velice spokojeni, rozhodně ji doporučujeme. Použití je jednoduché a intuitivní, stejně tak nastavení. Chůvička už přijde spárovaná s kamerou, nemusíte tedy nic řešit a můžete ji rovnou začít používat.

Chůvička má kvalitní zpracování, obraz je velice dobrý (rozlišení není HD ale naprosto dostačuje, i v noci při přiblížení) a zvuk čistý oběma směry. V automatickém nočním režimu je vše vidět i přes celou místnost. Dosah signálu je výborný, v členitém cihlovém bytě 3+1 je všude plný a z bytu v patře je dosah ven cca 60 m (deklarováno uvnitř 50 m, venku při přímé viditelnosti bez překážek až 300 m, námi takto vyzkoušena kombinace uvnitř -> venku). Citlivost chůvičky lze nastavit na 4 úrovně, které jsou dobře odstupňované. Vybrat si můžu ze 4 režimů (video, audio, vox, eco) a příjemným bonusem navíc jsou vibrace.
    Další funkce (ukolébavky, noční světýlko, zoom, hlídání teploty) nejsou jen do počtu a jsou skutečně použitelné - ukolébavky umí hrát tiše, noční světýlko má velmi teplou, skoro oranžovou barvu, je tlumené a na orientaci v blízkosti postýlky naprosto postačuje.
    Největším mínusem je hlasité pípnutí při vypnutí chůvičky, chce to vypínat daleko od spícího dítěte, ideálně v jiné místnosti. Kamerka nemá baterii a musí být zapojená v síti, což je opravdu škoda. Oficiálně se tedy kamera dá použít prakticky jen uvnitř a jste omezení dosahem kabelu a rozmístěním zásuvek. Také mi trochu chybí klip na přicvaknutí k postýlce, využila bych ho víc než možnost přivrtat kamerku na zeď.

• automatické spárování
    • noční režim
    • dosah
    • ukolébavky
    • možnost na dítko mluvit skrz rodičovskou jednotku
    • Rodičovská jednotka se nabíjí ze sítě - žádné baterky
    • absence vhodného uchycení na postýlku
    • hlasitý zvuk při vypínání chůvy

Chůvičku máme doma již týden a jsem nadmíru spokojená. Obecně jsem k podobným zařízením spíše skeptická a nemám moc důvěru, vyzkoušela jsme jiné a byla jsem spíše zklamaná. Nicméně tato chůvička je opravdu něco jiného.
    Příjemné překvapení je už první zapnutí, kdy nemusíte nic složitě nastavovat. Chůva se s kamerou automaticky spáruje a vlastně ihned je připravena k použití.
    Dosah je super, v domácnosti absolutně bez problémů, test v okolí domu proběhl také skvěle, ani jednou mi signál nevypadl.¨
    Skvělá je funkce, kdy můžete na miminko mluvit a uklidňovat ho, než přijdete, zároveň je skvělá možnost přehrávat ukolébavky a zapnout miminku světýlko, které je součástí kamery. Skvělá věc pro drobečky, kteří se ve tmě bojí.
    Obraz je více než dostačující, poznáte, že miminko dýchá, což byl jeden z mých požadavků :D. Noční režim také super.
    Obecně bych chůvičku určitě doporučila každé mamince, která se cítí nesvá, když nemá miminko na očích.
    Vidím zde pouze dvě nevýhody, první je absence nějaké spony, kterou by šla kamera připevnit na postýlku (bylo by to super i třeba na kočárek!) a druhá je hlasité pípnutí při vypínání, na které musíte myslet, abyste si miminko neprobudili :)

• Kvalitní, čistý obraz (i v noci)
    • Kvalitní přenos zvuku (obousměrný)
    • Jednoduché ovládání
    • Hlídání teploty
    • Dostatečná délka napájecího kabelu
    • Musí stát na stojánku, nebo být přivrtaná (nemožnost například jednoduše přiklapnout na postýlku)
    • Infračervené světlo pro noční režim „oslňuje“ jednotku monitoru dechu, která pak i v noci svítí naplno

Chůvička má velmi kvalitní a čistý obraz a to i v noci, kdy se sám zapne noční režim. Velikost displeje je dostatečná a dokonce disponuje možností přiblížení. Rovněž přenos zvuku je velmi dobrý a funguje obousměrně.
    Noční režim využívá infračervené světlo, které „oslňuje“ jednotku monitoru dechu, která pak kvůli tomu i v noci svítí naplno. Není to samozřejmě chyba chůvičky, dělala by to i jiná, přesto je dobré s tím počítat.
    Ovládání chůvičky je snadné (i přes absenci českého jazyka) a po zapnutí se rodičovská a dětská jednotka spárují v podstatě ihned.
    Hlavní nevýhodou je absence možnosti nějakého jednoduchého přiklapnutí na dětskou postýlku. Jednotka je na stojánku, takže musí buď stát, nebo ji lze přivrtat na zeď (pak by ale nebylo úplně možné ji využít při cestování).
    Příjemným bonusem je pak hlídání okolní teploty.

• Kvalitní obraz
    • Snadné ovládání
    • Dosah
    • ECO mode
    • Nutnost stálého připojení kamery do zásuvky

Z této chůvičky jsme nadšeni, chtěli jsem kvalitní video chůvičku a tato splňuje všechny naše požadavky. Má velmi hezký, kvalitní obraz, pro nás naprosto dostačující dosah ( přes 70m2 byt, z toho ložnice na druhé straně od obývacího pokoje či kuchyně ode využíváme nejvíce) a co je hlavni, naprosto jednoduché a srozumitelné ovládaní (pokud bude hlídat třeba babička velmi snadno to zvládne). Také oceňuji nastaveni hlasitosti a moznost na miminko skrze chůvičku mluvit. Tuto chůvičku vřele doporučuji všem rodičům a především těm náročnějším - pro úzkostlivější maminky, i přes všechny monitory dechu, na obrazu jde hezky rozpoznat ze se miminku hybe hrudníček.

• kvalitní obraz i zvuk
    • noční světlo
    • dostačující rozsah signálu doma i na zahradě
    • ukolébavky
    • možnost ECO modu k ušetření baterie
    • automatický noční režim
    • hlasité pípnutí při vypínání rodičovské jednotky
    • kamera musí být stále napojena na kabel

S chůvičkou jsem velice spokojena. Oceňuji ničím nerušený přenos signálu a jeho kvalitu. Využili jsme také možnosti ukolébavek pro miminko, které lze spustit i přes rodičovskou jednotku na dálku. Pro hlídání lze nastavit hned několik módů - pouze zvuk, ECO, video. Kamera se také automaticky přepne při minimálním osvětlení do nočního režimu
    Koupi tohoto produktu vřele doporučuji.

• Automatické spárování jednotek bez potřeby wifi.
    • Nabíjení rodičovské jednotky jako u mobilního telefonu.
    • Poměrně velká výdrž baterie.
    • Funguje krásně i přes stěny baráku až na zahradu.
    • Kamera musí být stále napojena na kabel.
    • Kamera musí stát na poličce nebo lze přivrtat, uvítala bych možnost skřipce k uchycení na kraj postýlky, stříšku kočárku, novorozenecký košík....

Překvapila mne jednoduchost spárování, Vlastně člověk všechno jen zapne a tady lze použít - ono samo se to - spárovalo.
    Obraz kamery sice není HD, ale je natolik hezký, že lze ve dne ale i při noční kameře vidět i to jak dítě dýchá.
    Dosah chůvičky je perfektní. Ložnici máme v patře, úplně na druhé straně baráku od zahrady a stejně je signál naprosto plynulý.
    A oceňuji i vibrace rodičovské jednotky, které jdou nastavit, pokud je zvuk zrovna třeba vypnutý a nemáte oči neustále na chůvičce,

• překvapil mě kvalitní obraz i zvuk, pěkné zpracování rodičovského modelu i kamery. nerušivé jemné světlo diody na dětské kameře.
    • nabíjení na mini-usb, bylo by lepší usb-c. v melodiích mi chybí vedle melodií bílý šum.

S chůvičkou jsme maximálně spokojení. Po prvním zapnutí se sama spáruje, všechno je jednoduché a intuitivní. Kvalita obrazu je při maximálním zobrazení skvělá, dokonce jsou vidět i tak drobné pohyby dítěte jako dýchání - zvedání hrudníku, zvuk taky super - při nastavení nejvyšší citlivosti je slyšet i oddechování, mlaskání.. Noční vidění je dostatečně kvalitní.
    Ovládací panel pro rodiče je také hodně intuitivní. Kamera i panel působí robustně, z pěkných kvalitních plastů. Výdrž baterie se zdá velká. První večer jsme celý večer pozorovali spící miminko a nezmizela ani jedna čárka.
    Užitečná je funkce měření teploty v místnosti.
    Chůvičku jsme pořídili až v 6 měsících dítěte, do té doby jsme mysleli, že ji nepotřebujeme - chyba - zpětně bych si ji ale pořídila rovnou při narození, je to super věc, dodává velký pocit klidu. Dcera se teď v 6 měsících začala v postýlce sama přetáčet a lézt po postýlce, ale nazpět to ještě moc neumí.. na chůvičce můžu kontrolovat v jaké je zrovna pozici a jestli už je potřeba "zasáhnout" anebo ne a přitom ji nemusím rušit.. Taky se díky chůvičce zlepšil spánek všech doma. Dcera má lehký spánek a chození do pokoje při "kontrolování" ji často vyrušilo (vrzající podlaha, pohyb), takhle máme pohodu a klid všichni.
    Ukolébavky jsme nejprve nevyužívali, ale potom co po nich jednou zabrala a usnula jsem změnila názor:) Trochu mi tam chybí bílý šum, který jsme používali doteď..
    Využíváme ji nejenom v postýlce - přes den kameru umístím do obýváku a sleduju, co dělá na hrací podložce, když jsem v jiné místnosti. Nemusím ji chodit každé dvě minuty kontrolovat, jestli už nezalezla kam nemá :) Funguje i napojená na powerbanku venku, např. při dospávání dítěte v kočárku.
    Za nás skvělá věc, jediné čeho lituju, že jsme si jí pořídili až teď.