TOPCOM Babytalker 3100 NEMo

S funkci VOX
S nočním světlem
S oboustranným přenosem

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• dobrý dosah i přes železobeton.
    • velmi citlivé
    • zdá se mi, že dobíjecí baterie málo vydrží
    • velmi špatný návod. Nesedí čísla atd. Vše si musíte odpozorovat používáním

Dobrá cena, výborný přenos. Naštval mě tedy ten návod, ale to samozřejmě není důležité. Chůvičky fungují dobře.

• , zakoupeno v Malvík.cz

• dobry signal
    • nabijeci akumulator
    • nesumi
    • svetelna signalizace, kdyz se dite moc vrti
    • nic me nenapada

Vybirala jsem na zaklade recenzi. S chuvickou jsme spokojeni, lze regulovat hlasitost zvuku, ktery lze i vypnout. Svetelna signalizace zacne blikat uz jen pri vyraznejsim vrceni ditete. Pokud je zvuk vypnut, a dite zacne plakat, tak nejenze chuvicka blika jak na diskotece, ale pri pri jiste hlasitosti i pipne, aby si rodice vsimli.

• , zakoupeno v Alza.cz

• výborný dosah
    • obě stanice na baterie či napájení ze sítě
    • neukazuje nastavení hlasitosti
    • rodičovská jednotka na NiMH baterii moc dlouho nevydrží a nelze vyměnit za klasické alkalické baterie
    • nabíjení/připojení rodičovské jednotky přes dokovací stanici, ve které jednotka moc nedrží

Velmi těžké vybrat kvalitní chůvičky s dětskou jednotkou i na baterie. Měli jsme od Philipse, vydržely cca 6 měsíců, poté neopravitelné...

Dosah
Video chůvičky
S funkci VOX
S nočním světlem
S oboustranným přenosem

Digitální elektronická dětská chůvička s pokročilou technologií NEMo (No Emission Mode) Topcom, která v pohotovostním režimu absolutně nevyzařuje – pro zdraví a bezpečnost vašeho miminka! Digitální komunikace DECT, žádné rušení, aktivace zvukem...

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• dobrý dosah i přes železobeton.
    • velmi citlivé

• příznivá cena
    • čistý zvuk
    • malou hned slyšíme
    • žádnou jsem nenašla

hledali jsme nějakou chůvičku, která by skvěle posloužila i v paneláku a mohu jen doporučit. neruší se s jinými chůvičkami a reaguje na malou okamžitě. jen je lepší ji mít zapojenou do zásuvky . skvělá volba za skvělou cenu:o)

• , zakoupeno v Nejbaby

• velmi dlouhý dosah
    • bezvadně funguje - malou hned slyšíme
    • když není delší dobu (např. celý den) v zásuvce - vybije se (nejjistější je ji mít v elektrice)
    • hůř se dostává k bateriím (ale to naštěstí není potřeba moc často)

Chůvičky mohu doporučit. Až mě překvapilo, jak bezvadně fungují - svůj účel zcela plní. Malou hned slyšíme, jsou jednoduché na fungování (jen se zapnou a jedou, netřeba pročítat do detailu návod). Mají velmi dlouhý dosah a to dokonce i přes několik pater či ze zahrady do domu. Koupila bych opět.

• Příjemně čistý zvuk
    • Je slyšet i šepot dítěte na vzdálenost 2,5m od dítěte
    • Žádné šumění
    • NEMo mod - chůvička nevysílá žádný signál, dokud se neozve nějaký zvuk, tj. dítě není ozařované signálem po celou noc, jako u jiných chůviček
    • Ačkoliv hned za oknem nám štěká pes, chůvička na to nereaguje.
    • Když je chůvička zapnutá, občas nám ruší dálkový ovladač od zásuvek - zásuvky reagují po delší době
    • Přiložený český manuál obsahuje jen základní informace pro základní funkce, pokud chcete podrobnější manuál, musíte stáhnout z internetu (v angličtině, němčině, fr., atd., ale český není)

Zatím máme chůvičku krátce, ale už nyní je znát, že jde o kvalitní výrobek. Ať dítě řve z plných plic nebo šeptá, v chůvičce to uslyšíte stejně hlasitě, právě tak, jak hlasitě si to nastavíte a to i na vzdálenost několika metrů od dítěte.

• , zakoupeno v Bejbyboom

funguje i v paneláku