Topcom digitální video BabyViewer 4400 Bílá

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• manipulace
    • obraz by mohl byt kvalitnejsi
    • signal pres dve zdi mi uz vypadava

vybral jsem si tento produkt diky recenzim, ale zatim z neho moc odvazany nejsem.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• - signalizace slabé baterie
    • - šetření displeje po 3 minutách klidu dítěte
    • - noční světýlko
    • - rodičovská jednotka může jet pouze na baterie nebo i na elektriku

Opravdu super výrobek, nevím, proč je u něj zatím tak málo recenzí, ale jsem nadšená. Dříve jsem měla videochůvičku Bröndi VB-10 a už z ní jsme v té době byla nadšená, jelikož její dosah byl super, ale rozbila se nám, proto jsme museli koupit jinou. Top Com je super videochůvička za super cenu. Dlouze jsem vybírala, přičemž mi šlo především o to, aby měla opravdu dobrý dosah, jelikož jsme pořád venku a máme extra tlusté zdi - mohu říci, povedlo se. U této chůvičky byl uveden dosah nejvyšší oproti všem ostatním. A myslím, že to opravdu splňuje. V popisu výrobku nebylo nikde na internetových stránkách ani uvedeno, že kameru lze libovolně natáček a také sklápět, což jsem opravdu ocenila kladně a bylo to pro mě milým překvapením. Rovněž nebylo uvedeno, že když dítě vydá nějaký zvuk, je možnost si jedním čudlíkem zapnout vibrace, které Vás na to upozorní, což je taky super. V menu je pak možnost otočení obrazu (například zrcadlově) je taky možné si na chůvičce nastavit 2 budíky, a další nastavení. Dokonce si lze přiblížit obraz. Ostatní vlastnosti jsou zde již napsané snad všechny. Jsem opravdu ráda, že jsem si zakoupila tuto chůvičku a doufám,že mi bude ještě pár roků sloužit, jelikož čekáme ještě další mimčo. chůvička také přišla již s dobíjecíma bateriema. Ovšem pokud chcete fungovat pouze na baterky, je to otázka jednoho dne - spíše přibližně tak pár hodin, déle nevydrží.
    Ještě bych chtěla uvést, že dalším důležitým kritériem bylo, aby chůvičku nerušilo Wi-Fi a co jsem se dočetla, tak to umí pouze chůvičky TopCom, proto jsem zůstala s dalším výběrem u této značky.
    Mohu všem doporučit, já jsem spokojená.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

Video chůvičky
S oboustranným přenosem
S funkci VOX
S nočním světlem

Digitální videochůvička BabyViewer 4400 Topcom Hledáte pro Vaše dítě monitor s veškerým moderním komfortem? Pak Topcom 4400 je dobrá volba. Tato video chůvička poskytuje dozor nad Vašim dítětem ve dne i v noci pomocí 2,4 ´´ barevného monitoru , napomáhá rodičům , aby věděli co se děje v dětském pokoji . Zvuk je bez šumu, protože obě jednotky mezi sebou dobře spolupracují .

• Maximum rozsahu uvnitř budovy: 50 m
  • Maximum rozsahu venku : 200 m

Pokud si jen chcete vidět obraz, lze vypnout zvuk. Pomocí digitální chůvičky Topcom můžou uklidnit Vaše dítě pomocí 9 ukolébavek, mluvit s ním a noční světlo .

Mateřská jednotka Topcom 4400 stanovuje teplotu v dětském pokoji a varuje vás, pokud je to příliš daleko od kamery, nebo v případě, že je baterie vybitá.

Plusy :

Čistý zvuk a jasný obraz ukolébavky

Ukazatel teploty pokoje a má alarm

Energeticky úsporné

Zápory :

Není rozšiřitelné pomocí více kamer

Displej není příliš velký

Rodičovská jednotka (přijímač):

Volitelný jas displeje

Barevný displej - Mateřská jednotka 2,4 "/ 6,1 cm

Dálkově ovládané ukolébavky 9 kusů

Dálkově ovládané noční světlo

Obousměrné komunikace, aby ukonejšil své dítě na dálku

Teplotní hlídač

Dětská jednotka (vysílač): k montáži na zeď

Noční světlo

Upozornění na vybití baterie

Adaptér 2 kusy

Chůvičky a monitory dechu » Dětské chůvičky » Digitální videochůvička BabyViewer 4400 Topcom

2zákazníci nedoporučují produkt

• Video
    • Velmi malý dosah
    • Vypadávání signálu
    • Špatné ukazování teploty

Chůvičku jsme vybrali proto že má video a byla za příznivou cenou. Ale byla to totální katastrofa. Přes dvě zdi nedosáhla ven před dveře baráku už nebyla šance. Pořád vypadával signál i několikrát za hodinu. Nakolik to je hlasité oznámení tak když to začalo pípat až člověk usíná tak to bylo akorát k vzteku. Teplotu ukazovala asi o 5-6 stupňů vyšší než byla v místnosi

• dostačující kvalita obrazu + přiměřená velikost displeje
    • dosah max 1 nosná stěna (přes další stěnu již výpadky) - nespolehlivé.

Za jednou zdí nepotřebuji chůvičku .....
    Za 2500,- Kč k ničemu, těžko kdokoli využije s tak bídným dosahem (zajímá mě, co znaměná 50m indoor. Asi v podání tohoto výrobce......že pod střechou a bez překážek

NEDOPORUČUJI!!!!!

• - signalizace slabé baterie
    • - šetření displeje po 3 minutách klidu dítěte
    • - noční světýlko
    • - rodičovská jednotka může jet pouze na baterie nebo i na elektriku

Mohu všem doporučit, já jsem spokojená.

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• výborný dosah signálu