TrueLife NannyTone VM Lite

TrueLife NannyTone VM Lite

Garantovaný nákup z Maxíkovy hračky

Info v obchodu79 Kč97 % • 18 246 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 690 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 704 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 29 494 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 220 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 23 493 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 916 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 2 416 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma75 % • 937 recenzíDalší informace
Info v obchodu100 Kč92 % • 915 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč73 % • 2 759 recenzíDalší informace

Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM Lite vám umožní mít přehled o vašem miminku, i když zrovna nejste s ním. Dosah má až 700 metrů a upozorní na slabý signál. Ať už využijete dobíjecí tužkové baterie, nebo přes USB dobíjecí akumulátor, je chůvička nepostradatelným pomocníkem. Můžete tak mít pod kontrolou doslova každý nádech vašeho miminka.

Hlídá každý nádech

Audio chůvička TrueLife NannyTone VM Lite je skvělým řešením, pokud potřebujete své miminko nechat spát, a přitom se věnovat jiné práci. Nabít chůvičku můžete pomocí USB, nebo využít nabíjecí tužkové baterky

Značka

• Bliká při breceni i zvatlani
    • Velký dosah
    • Malá hlasitost
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Sdílení momentů s dítětem bez nutnosti být v místnosti.
    • Ideální pro časté kontroly dítěte během dne.
    • Dává vám svobodu pohybu a času pro sebe.

Díky této vysílačce mohu v klidu pracovat nebo odpočívat, aniž bych musela být neustále u postýlky. NannyTone VM Lité mi dává svobodu, ale zároveň mi umožňuje být tam pro své dítě.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pomocník při udržení denního harmonogramu.
    • Sledování, kdy dítě vstává ze spánku.
    • Zajišťuje, že jste vždy na dosah, když vaše dítě vás potřebuje.

Tato chůvička je investicí do klidné mysli. TrueLife NannyTone VM Lité má funkce, které mi přinášejí pocit bezpečí a pohodlí, což jsou pro mě jako matku nepostradatelné.

Značka
S napájením z baterií
S napájením ze sítě
S funkci VOX

Praktická a spolehlivá

Zařízení je více než jen chůvička. Má dosah 700 metrů, díky klipu na opasek ji můžete mít stále při sobě a upozorní vás na slabý signál. Zároveň obsahuje také noční světýlko
Praktická a spolehlivá

Vždy na příjmu

I když se věnujete práci na zahradě, chůvička vás vždy spolehlivě upozorní, když se vaše miminko probudí. Signalizace je jen na rodičovské jednotce, takže miminko nic neruší.
Vždy na příjmu

Cestovní chůvička

Chůvičku je možné nabíjet jak ze sítě, tak i tužkovými baterkami. S klipem na opasek pak můžete chůvičku vzít kamkoli s sebou a mít stále dokonalý přehled.
Cestovní chůvička

Dosah 700 metrů

I když zrovna u svého mrňouska nejste na dosah, do vzdálenosti 700 metrů budete mít dokonalý přehled o tom, co zrovna dělá.
Dosah 700 metrů

Klip na opasek

Chůvičku nemusíte nosit stále v ruce. Stačí si ji připnout za opasek a užít si obě ruce volné.
Klip na opasek

Slabý nebo žádný signál

Pokud se příliš vzdálíte, nebo bude chůvičce docházet šťáva, signalizace na rodičovské jednotce vás na to včas upozorní.
Slabý nebo žádný signál

Noční světýlko

Pokud se váš mrňous bojí tmy, nebo mu při noční kontrole nechcete rozsvěcet, abyste ho nebudili, poslouží vám noční světýlko na chůvičce, které se dá snadno zapnout a vypnout
Noční světýlko

Kvalitní přenos a skvělý signál

Chůvičku není nutné mít zapojenou do elektrické sítě. Je vybavena silnými bateriemi a poskytuje výbornou kvalitu přenosu.
Kvalitní přenos a skvělý signál

Micro USB nabíjení

Rodičovská jednotka je přenosná, a navíc ji lze nabíjet klasickou nabíječkou, nebo z powerbanky pomocí Micro USB portu.
Micro USB nabíjení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dětská digitální audio chůvička
Chcete mít své miminko pod dohledem a reagovat na jeho potřeby, i když zrovna spinká v jiné místnosti? Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM Lite se spolehlivým přenosem a praktickými funkcemi pohlídá miminko za vás. Díky možnosti provozu na dobíjecí tužkové baterie se stane vaším pomocníkem nejenom v domácnosti, ale i na cestách. Pomocí micro USB pak snadno chůvičku dobijete ať už ze zásuvky nebo pomocí powerbanky. Díky spolehlivému přenosu signálu s dosahem až 700 metrů máte své dítě vždy pod dohledem a neunikne vám jediné škytnutí. V případě ztráty signálu nebo slabé baterie vás signalizací upozorní pouze rodičovská jednotka, aby miminko nebylo rušeno.

Dosah až 700 metrů
Signál chůvičky NannyTone VM Lite dosahuje až 700 metrů, takže se s rodičovskou jednotkou můžete bez obav pohybovat třeba po zahradě. Pokud dojde k přerušení signálu, chůvička vás upozorní signalizací, ovšem pouze na rodičovské jednotce, aby nedošlo k rušení dítěte.

Praktické funkce
Kromě spolehlivého signálu disponuje chůvička indikací slabé baterie a regulátorem hlasitosti. Součástí dětské jednotky je praktické noční světýlko, díky kterému můžete pohodlněji reagovat na potřeby svého miminka.

Ideální na cesty
Rodičovskou jednotku lze snadno dobít pomocí micro USB kabelu. Dětskou jednotku lze napájet jak ze sítě, tak pomocí tužkových baterií či powerbanky. K provozu chůvičky tak nepotřebujete zdroj napětí a můžete si chůvičku vzít kamkoliv s sebou. Obě jednotky mají navíc praktické klipy k zavěšení či připevnění na opasek, takže můžete mít chůvičku stále pohodlně u sebe.

• Dosah až 700 metrů

Přenos zvuku funguje spolehlivě až do vzdálenosti 700 metrů. Můžete tak být v klidu třeba i během posezení s přáteli na terase, když dítě zrovna spí.

• Praktické klipy

Obě jednotky mají praktický klip, který slouží k zavěšení či připevnění na opasek. S chůvičkou se tak můžete pohodlně pohybovat.

• Detekce ztráty signálu

V případě ztráty signálu z důvodu velké vzdálenosti od dětské jednotky budete upozorněni zvukovým signálem pouze na rodičovské jednotce, aby miminko nebylo rušeno.

• Noční světýlko

Dětská jednotka je opatřena nočním světýlkem, které můžete snadno ovládat pomocí příslušného tlačítka.

• Spolehlivý přenos a stabilní signál

Oproti ostatním chůvičkám NannyTone VM Lite není nutné napájet ze sítě. Díky silné baterii a spolehlivému signálu se s rodičovskou jednotkou můžete bez obav pohybovat i mimo zdroj napětí.

• Micro USB kabel

Rodičovskou jednotku lze dobíjet pomocí micro USB kabelu, například z powerbanky.

Obsah balení
1× Rodičovská jednotka
1× Dětská jednotka
2× micro USB kabel
3× AAA nabíjecí baterie (uvnitř zařízení)
3× AAA baterie (nenabíjecí)
1× Manuál

3zákazníci nedoporučují produkt

• Bliká při breceni i zvatlani
    • Velký dosah
    • Malá hlasitost
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Sdílení momentů s dítětem bez nutnosti být v místnosti.
    • Ideální pro časté kontroly dítěte během dne.
    • Dává vám svobodu pohybu a času pro sebe.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pomocník při udržení denního harmonogramu.
    • Sledování, kdy dítě vstává ze spánku.
    • Zajišťuje, že jste vždy na dosah, když vaše dítě vás potřebuje.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Upozornění na změny teploty v místnosti.
    • Snadné sledování, zda je dítě vzhůru nebo spí.
    • Kvalitní obrazový přenos pro jasné zobrazení.

Jsem nadšený tím, jak snadno mohu sledovat svého malého syna, aniž bych musel být stále v jeho pokoji. TrueLife NannyTone VM Lité je opravdu praktický.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Možnost pozorovat, jak se dítě uklidňuje samo
    • Umožňuje být pro dítě přítomní, i když jsem v jiné místnosti
    • Bezpečné a šetrné pro dítě

TrueLife mi zkrátka ušetřil spoustu stresu. Mám pocit, že mám všechno pod kontrolou, i když jsem vzdálený.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Pomocník při uklidňování dítěte z dálky.
    • Reaguje na každý zvuk v dětském pokoji.
    • Zabezpečuje bezpečnost a dohled během spánku.

Chůvička je kompaktní a snadno přenosný. Můžete ho mít stále po ruce, ať jste kdekoli v domě.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Pomoc při sledování spánkových návyků dítěte
    • Přenosné a kompaktní provedení
    • Snadná přenositelnost z místnosti do místnosti

Tato chůvička je opravdovým zázrakem pro rodiče. Jeho spolehlivost a citlivost jsou úžasné. Už se nebudete muset starat, jestli vaše dítě spí v pořádku.

elem6 (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojena.
    Přejeme pěkný den.
    tým TrueLife

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Komunikace s dítětem.
    • Různé zvukové indikace pro různé situace.
    • Možnost sledovat více dětí současně.

NannyTone je skvělým pomocníkem, který vám umožní poslouchat a komunikovat s vaším dítětem i na dálku. Je to jednoduchý způsob, jak být vždy blízko.

• , zakoupeno v Digiboss

• Pomáhá vám udržet spojení i při vzdálenosti od dítěte.
    • Skvělá cena
    • Snadná instalace a ovládání.

Jsem matkou dvou malých dětí a TrueLife mi poskytuje klid a bezpečí. Díky němu mohu být v jiné místnosti, ale stále mít své dítě pod kontrolou.

• , zakoupeno v ROBOT WORLD

• Zajišťuje vám klid a pohodu, když nejste s dítětem.
    • Monitoruje spánek a aktivity vašeho dítěte.
    • Upozorní vás na pláč nebo nepokoj dítěte.

NannyTone VM Lité je skvělým společníkem pro rodiče, kteří chtějí mít vždy jistotu, že je s jejich dítětem v pořádku. Její funkce monitorování a upozornění jsou nepostradatelné.

elem6 (značka)

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojena.
    Přejeme pěkný den.
    tým TrueLife