Nejnovější recenze ze sekce Dětské chůvičky

TrueLife NannyCam R360 bílá

TrueLife NannyCam R360 bílá

Přidáno: 18. března 2024

• Velký displej
  • Možnost otočení kamery z rodičovské základny
  • V noci nikde nesvítí žádná dioda
  • Na nejvyšší hlasitost je celkem tichá
  • V nočním režimu neni obraz moc kvalitní
  • Při zapnutí pípá (kamera i displej)

Měla jsem Avent s kamerou, v porovnání s ní jsem určitě víc spokojená, tato chuvicka je levnější, má super velký displej, mohu si kameru otočit jak potřebuji aniž bych rusila dítě. Na nejvyšší hlasitost je tedy tišší, drobné knourani není téměř slyšet, noční režim má horší obraz, co moc nechápu je to, proč kamera i displej pipa, když se zapne, když si nevzpomenu a dítě konečně uspim a pak ho probudí pipani kamery, to není prijemne, já kameru tedy nevypinam, v noci naštěstí nijak nesvítí jako Avent.
Chuvicka má i všechny další vychytávky jako Avent, navíc má zoom, nabíjení je už na USB C, ukazatel zvuku (když je vypnutý zvuk, tak je to fajn).

Ověřený zákazník Alza.cz Brno

Přidáno: 18. března 2024

• hezký design
  • velká obrazovka
  • rychlé nabíjení
  • snadná instalace s manuálem
  • kamera pojme celou místnost
  • zvuk upozornění pohybu
  • možnost propojení s mobilem
  • měření vlhkosti a teploty v místnosti

Oproti předchozí chůvičce je tato mnohem lepší. Zaznamenává jakýkoliv pohyb dítěte a vždy nás upozornění na větší pohyb.

Instalace byla pomocí manuálu snadná a rychlá.

Obraz na kameře je jasný a ostrý.

Babyono Smart 1514

Babyono Smart 1514

Ověřený zákazník Allegro.cz Jitka

Přidáno: 15. března 2024

(naposledy upraveno 15. března 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Krásný ostrý obraz
  • Hodně funkcí
  • Aplikace umožňuje připojit více zařízení
  • Jednoduché spárování s aplikací
  • Dá se použít jako domácí bezpečnostní kamera

Zpoždění cca půl vteřiny. Občas malého slyšíme dřív než vidíme. Zatím je pořád přes adaptér, takže nevíme, zda to půjde i bez něj.

Anonym Anonym

Přidáno: 14. března 2024

• Snadné ovládání
  • Dálkové spouštění ukolébavek
  • Možnost sledování přes jednotku nebo aplikaci v telefonu
  • Dlouhá výdrž baterie při nabití jednotky
  • Nízká hlasitost i na nejvyšší úroveň

Zakoupení produktu určitě doporučuji. Výhody jsem již vypsala. Jako první kameru máme zakoupenou Owlet se Smart Sock, ale neustále se zde odpojuje kamera, zasekava se a celkově je problem s připojením, ačkoli notebooky i telefony se se nám připojují bez problémů.
U této kamery je skvělá zvlášť jednotka a navíc ji můžeme kdykoli odpojit, když budeme dceru dávat na hlídání a stejně tak ji můžeme mít i my od dozorem skrz aplikaci.
Jednoznačná spokojenost ❤️

TrueLife NannyCam R4

TrueLife NannyCam R4

Ověřený zákazník Alza.cz Lucie

Přidáno: 14. března 2024

(naposledy upraveno 14. března 2024)

• Bezpečnost
  • Jednoduchá instalace
  • Vysoké rozlišení
  • Funkce nočního vidění

NannyCam R4 je kompaktní kamera s vysokým rozlišením, která nabízí snadnou instalaci a ostrý obraz. S funkcemi jako detekce pohybu a noční vidění poskytuje bezpečnost a klidný spánek. Ideální pro péči o děti.

Taťána Taťána

• velký displej
  • jednoduchost instalace
  • český jazyk ovládaní
  • hezký design
  • kontrola vlhkosti a teploty vzduchu
  • velký 300m dosah rodičovské jednotky

Chůvičku jsme si pořídili 9.2.2024. Chůvička v první řadě zaujala svým jednoduchým, ale hezkým vzhledem (ty růžky jsou roztomile a celkově nepůsobí, jako kamera).
Je velice pohodlné, že chůvička se dá instalovat vícero způsoby, my jsme zvolili neinvazivní pomoci flexibilního držáku, který nabízí výrobce.
Zapojení a ovládání jsou jednoduché (je fajn, že je to v češtině), také aplikace. Rodičovská jednotka je velice pohodlná, displej opravdu velký a obraz kvalitní.
Velkým bonusem pro nás byly ukolébavky, simulace tlukotu srdce a noční světlo, u kterého se dá nastavit barva.
Výrobek rozhodně odpovídá svoji ceně.

TrueLife NannyCam H32

Evolveo NL4 Dětská chůvička s nočním světlem a otočnou kamerou

Evolveo NL4 Dětská chůvička s nočním světlem a otočnou kamerou

Přidáno: 10. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• hezký ostrý obraz, jak denní tak noční
  • má noční světýlko
  • dálkově otáčecí kamera (člověk se může rozhlédnout po místnosti nebo doladit přesný pozorovací úhel)
  • kamera má upevňovací závit
  • napájení pomocí současných konektorů USB-C
  • dobrá výdrž na baterie -- kameru napájíme z powerbanky, monitor má vlastní
  • upevňovací závit kamery má velikost 5 mm (to NENÍ klasický závit jako na všech stativech)
  • noční světýlko na kameře nelze rozsvítit dálkově
  • software monitoru nám přišel trochu zmatečný, nepostřehli jsme žádný rozdíl mezi různými kombinacemi hlasitostních alarmů a režimu VOX, ale v praxi je to jedno, stejně máme obraz puštěný stále.

Praktický dosah signálu je cca 20 metrů (přes jednu silnou zeď (nebo dvě tenké)). Na zcela volné ploše -- musí být přímá viditelnost, žádná zeď nebo keřík nesmí překážet -- nám volný prostor došel došel dřív než signál.

Kameru jsme přišroubovali na klipsnu a cvakáme ji podle potřeby kamkoliv (napájenou z powerbanky).

Přidáno: 7. března 2024

• Hezký design
  • Velký monitor
  • Možnost zapnutí pouze v případě, kdy se "něco" děje a nebo po celý čas
  • Propojení s chůvičkou i telefonem
  • Možnost naplánování upozornění - například jen v noci, protože přes den dítě nespí
  • S manuálem jde zprovoznění chůvičky hned
  • Možnost nechat chůvičku babičce a dědovi a jet například na večeři a stále být "v kontaktu"
  • Dostatečně hlasitý alarm, když se něco děje
  • Detailní nastavení
  • Teplota a vlhkost v pokoji
  • Dostatečně nízký jas v noci

Někdo psal, že se chůvička déle propojuje - to je hloupost, ta 1-2 sekundy je absolutně ok. Někdo psal, že je nevýhodou to, že kamera musí být na kabelu - to je pravda, ale zase kdyby to bylo na baterie tak to nabíjíte každý den protože musí být chůvička v neustálém provozu.

Zkusili jsme chůvičku od Aventu (ne tu, která lze propojit s telefonem) a osvědčila se nám, ale chtěli jsme zkusit u druhého mimča něco nového a super. Hlavně se nám líbí představa, že tam, kde nedosáhne signál, je možnost připojit se přes WiFi/Data.

Díky

Reemy videochůvička s dlouhým dosahem HelloBaby 50HB

Reemy videochůvička s dlouhým dosahem HelloBaby 50HB

Přidáno: 7. března 2024

• splnila očekávání
  • zvládne i kamenné zdi (dvě a více), dosah až ven jsem zatím netestovala

spokojenost za rozumnou cenu

Concept KD4000 Dětská chůvička s kamerou Smart kido

Concept KD4000 Dětská chůvička s kamerou Smart kido

Přidáno: 24. února 2024

(naposledy upraveno 24. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• rychlá konektivita, hezká kvalita zvuku oboustranně
  • lze "zavolat" z chůvičky rodiči tlačítkem
  • Dá se na dálku ovládat natočení kamery
  • má upozornění na mobil na pohyb i zvuk
  • skvělá cena
  • funguje to přes internet, není třeba být na stejné síti (vyzkoušeno na 80km)
  • kvalita obrazu nás zklamala. Odpovídá SonyEricssonu T630
  • šílená modrá dioda, která vypaluje oči
Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green

Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green

Ověřený zákazník Technofarm Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. února 2024

Zakoupeno v Technofarm

• Chůvička má dlouhý dosah z postýlky skvělý doslech až na zahradu, kvalitní zvuk a dlouhá vydrž baterie . Praktické malé vysílačky do každé kapsi

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• Skvělá chuvička

Přidáno: 6. února 2024

• Dosah
  • Výdrž baterie (na ECO vydrží celou noc)
  • Ukolébavky s ovládáním hlasitosti
  • Kvalita obrazu i zvuku
  • Design

Chůvička je skvělý pomocník, zatím asi nejlepší co jsme měli. Dosah jsem schválně zkoušela před barákem (dítě ve čtvrtém patře) a normálně dosáhla, což pro venčení psa s klidnou duší je naprostý luxus. Moc se mi líbí výběr ukolébavek, používáme to pro malého před spaním, a především pak možnost ovládat hlasitost ukolébavky (stará chůvička řvala na celý byt..).Výdrž baterie je velký bonus, protože nemám u postele nikde volnou zásuvku, takže nemusím řešit prodlužky apod.. ECO mód se mi navíc líbí, protože malý spí poměrně hlasitě (mručí si) a oba nás to s manželem budí i když se vlastně nic neděje a eco mód to umí docela hezky filtrovat. Ráda chůvičku beru i na návštěvy kde přespáváme, protože stačí zapojit a jede.

• Mobilní aplikace
  • Kvalita obrazu - noční režim
  • Možnost sledovat tepolotu a vlhkost vzduchu v místnosti
  • Možnost rotace kamery
  • Příjemné osvětlení
  • (Ne)patrná odezva

Zatím jen krátce vyzkoušeno, nicméně intuitivní ovládání, kvalitní obraz.

TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24

Přidáno: 1. února 2024

• pěkný obraz, lehké ovládání, noční režim, melodie, velký dosah i na zahradu, možnost dokoupení náhradních dílů, teploměr, cena
  • méně stabilní zadní nožka

Video kamera Nannycam 24 od Truelife je podle mě skvělá volba pro nenáročné uživatele. Sama ji kupuji již podruhé na druhé miminko, předešlou jsem darovala. S kamerou jsem byla spokojena předtím a věřím že budu i nyní, s minulou verzí (před 5 lety) mi akorát vadilo, že při vypínání hrála melodii, což u této nové verze je pryč, tudíž když se vypíná nehraje a to je za mě super :-)
Moje postřehy:
Obraz kamery je pěkný a přehledný, není nijak velký, ale za mě stačí. Za mě super je noční černobílý režim, kdy je miminko na kameře pěkně vidět a dioda na jednotce u postýlky svítí lehce červenou diodou a miminko neruší. V kameře jsou přednastavené různé melodie, jež můžete použít při uspávání miminka nebo jen tak. Ovládání i nastavení kamery je snadné, zvládla jsem to i bez návodu. Baterie vydrží na jedno nabití opravdu dlouho, u minulé kamery baterie umřela úplně asi po 2,5 letech používání,ale dá se dokoupit nová nabíjecí baterie. Stejně tak lze zakoupit náhradní díly kamery.
Kamera má velký dosah i přes široké zdi, výrobce uvádí 300 m, popravdě jsem to neměřila, ale krásně dosáhne na zahradu za barákem.
V jednotce u postýlky je zabudovaný teploměr, jež měří teplotu v pokoji, díky které zjistíte zda je v místnosti na spaní optimální teplota. A na závěr je cena, v akci a s nějakým slevovým kódem vyjde kamera na cenu kolem 1500 kč, což je super cena.
Dle mě uspokojí každého nenáročného uživatele :)

Evolveo N4 Baby Monitor

Evolveo N4 Baby Monitor

Ověřený zákazník EVOLVEO Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2024

Zakoupeno v EVOLVEO

• Malé rozlišení kamery
  • Malá světelnost optiky
  • Nedostatečný IR přísvit

V dnešní době naprosto nedostatečná kvalita. Možná jsem si měl lépe přečíst charakteristiky, ale neočekával jsem, že to bude až tak nevyhovující.

Reakce obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.
Mrzí nás, že zakoupené zařízení nesplnilo Vaše očekávání. Pokud nejste se zařízením spokojen, můžete jej během 14-denní lhůty vrátit.
V případě potřeby se můžete obrátit na naši technickou podporu [email protected] , kde s Vámi vzniklou situaci dořešíme k Vaší spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

• Kvalitní video i zvuk
  • Obousměrný přenos zvuku
  • ECO režim
  • Možnost pustit ukolébavky
  • Rodičovská jednotka vydrží nabitá až 12 hodin
  • Chybí český jazyk
  • Chybí ukazatel teploty

Za nás super chůvička. Kvalita videa i zvuku je skvělá. Dosah nám i na větším baráčku naprosto dostačuje. Často využíváme funkci ECO režimu. Líbí se mi i možnost pustit ukolébavky a taky design chůvičky. Dost oceňuji, že se dá přes rodičovskou jednotku promluvit na dítě a navíc vydrží nabitá až 12 hodin. Některým uživatelům může chybět český jazyk a ukazatel teploty, ale nám to vůbec nevadí. Koupi této chůvičky určitě doporučuji.

Přidáno: 24. ledna 2024

• Kvalitní obraz ve dne i v noci
  • Je slyšet i drobný zvuk, který dítě udělá
  • Obousměrný zvuk a možnost pustit ukolébavky
  • Dlouhá výdrž baterie

S videochůvičkou jsem naprosto spokojená a díky ní se cítím bezpečněji, když své dítě nechávám samotné. Zvuk i obraz jsou opravdu kvalitní a oceňuji i možnost otočit kamerou bez toho, abych musela jít k postýlce a ručně s ní manipulovat.
Měli jsme možnost vyzkoušet i jinou chůvičku, kterou jsme kvůli spoustě negativ skoro nepoužívali. Oproti tomu tento produkt používáme zatím každý den a jsme s ním naprosto spokojeni.
Kvalita odpovídá ceně a myslím si, že tato chůvička je vhodná i pro náročnější kupce.

Přidáno: 24. ledna 2024

• dlouhá výdrž baterie, kvalita obrazu i zvuku, velmi dobře zpracovaný návod
  • dětská jednotka není bezdrátová

Video chůvička od Philips mě příjemně překvapila. Nadšená jsem zejména z dlouhé výdrže baterie (používáme režim VOX), kvalitního zvuku (už se nemusíme doma sázet, zda jsme ho slyšeli nebo ne) a kvalitu obrazu i při nočním používání. Velmi dobře zpracovaný návod k použití je dalším příjemným bonusem, který usnadňuje nastavení a využití všech funkcí. Jediným menším mínusem je, že dětská jednotka musí být neustále připojena k elektrické síti. Oproti tomu rodičovská jednotka je bezdrátová na nabíjení. Celkově jsem s produktem velmi spokojena a ráda bych ho doporučila rodičům hledajícím spolehlivou a výkonnou chůvičku.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25