Nejnovější recenze ze sekce Dětské chůvičky

Přidáno: 24. ledna 2024

(naposledy upraveno 24. ledna 2024)

• kvalitní produkt i značka
  • splňuje naše nároky
  • možnost mluvit na miminko nebo pustit ukolébavky
  • výdrž baterie, USB-C napájení
  • kvalitní zvuk
  • daleký dosah signálu
  • snadná instalace i přemístění mimo domov
  • chybí ukazatel teploty
  • video by mohlo být kvalitnější
  • kamera není otočná z jednotky a nereaguje na pohyb

S chůvičkou jsme velmi spokojeni. Snadná instalace, okamžitě spárovaná jednotka s kamerou, nemusí se nic složitě nastavovat. Lze jednoduše přesunout po domě nebo vzít na zahradu. Jednotka má vlastní baterii, která s ECO/VOX módem vydrží několik dní a zároveň opravdu velký dosah. Nestalo se nám, že by se ztratil signál. Napájení přes USB-C výhodou. Obraz dostačující, zvuk citlivý, citlivost vůči okolí se dá nastavit. Můžete přehrávat ukolébavky, naše miminko krásně uklidňují. S výrobkem jsme spokojeni a doporučujeme dále.

Přidáno: 24. ledna 2024

• Dlouha vydrz baterie
  • Chuvicka je na napajeni ze site, k dispozici je dlouhy kabel, nejsou potreba zadne baterky, ale pro nekoho to muze byt nevyhoda
  • Vyborny monitor s vysokym rozlisenim na rodicovske jednotce, dobre nocni videni
  • Dosah signalu je bezproblemovy, vyzkousena vzdalenost uvnitr cca 20m
  • Moznost pustit ukolebavku
  • Moznost nastavit citlivost mikrofonu, aby jednotka reagovala jenom na plac
  • Bezproblemove spojeni chuvicky a rodicovske jednotky
  • Chuvicku je mozne natacet v ruznych smerech
  • Moznost nastavit hlasitost podle okolniho hluku
  • Neni moznost prichytit chuvicku k postylce
  • Pro nekoho nevyhoda, ze neni v cestine

Vyborna chuvicka se spoustou moznosti, vyborna konektivita i dosah. Jedina mensi nevyhoda je absence nejakyho klipsu pro prichyceni chuvicky k postylce. Maminka se konecne muze vysprchovat v klidu a mit vse pod kontrolou :) Doporucuji vsem rodicum, ktere chteji mit jistotu a klid!

Iryna Iryna

• Snadná instalace
  • Vydrž baterie rodičovské jednotky kolem 12h (cca 2-3dny)
  • Jednoduché ovládaní
  • Možnost přehrávaní hudby/různých uklidňujících zvuků
  • Kvalita obrazu

Měla jsem možnost vyzkoušet novou moderní dětskou chůvičku od značky Philips AVENT, Pokročilá SCD881/26
Rodičovská jednotka má dostatečně velkou obrazovku, ovládaní je jednoduché a na výběr je několik písníček a uklidňujících zvuků, hlasitost je možné jednoduše nastavit pomoci tlačítek.
Příjemně překvapil režim Vox, kdy ve výchozím nastavení display a zvuk rodičovské jednotky jsou vypnuty, ale když dětská jednotka zachytí zvuk, rodičovská jednotka se okamžitě zapne a tak ten rodič získá kontrolu nad tím, co se s dítětem děje

Trochu nepotěšila kvalita obrazu, ta je spíše průměrná. Abyste měli kvalitní obraz, musíte tu dětskou jednotku umístit na kraj postýlky co nejblíže k tomu dítěti. Má to jednu nevýhodu: v noci svití červená a zelené kontrolky, které to dítě během usínání ruší, takže holt musíte hledat kompromis mezi umístěním jednotky a kvalitou obrazu.

Přidáno: 23. ledna 2024

• Vysoká kvalita obrazu ve dne i v noci
  • Možnost mluvit na dítě nebo pustit ukolébavku
  • 4 režimy přenosu
  • Snadné ovládání
  • Velký dosah signálu
  • Hezký design
  • Nereaguje na pohyb dítěte
  • Dětská jednotka musí být vždy připojena k síti

Chůvičku jsme si pořídili, abychom mohli přestěhovat dcery do pokojíčku, ale mít nad nimi stále dohled. A to se podařilo. Dcery se cítí být v bezpečí a hlavně jsme díky oboustrannému mikrofonu stále v kontaktu.
Za nejdůležitější plus považuji velice kvalitní obraz přes den i v noci s možností přiblížení. Mohu tak dcery zkontrolovat kdykoliv, aniž bych musela běžet do pokojíčku.
Chůvička se velice snadno instaluje i ovládá. Možná by se, zejména na cesty, hodilo, kdyby měla i dětská část baterií a nemusela být neustále připojena ke zdroji.
Videochůvička Philips Avent je naší první chůvičkou a jediné, čeho litujeme je, že jsme si ji nepořídili už dřív. Určitě bych ji doporučila všem starostlivým rodičům, jelikož dokáže uklidnit i mírně úzkostnou matku jako jsem já.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Hezka je ale to je tak vsechno
  • Hodnocení přidávám po 4 měsících používání, chtěla jsem si nejprve ověřit funkčnost. Bohužel, dosah je par metru po domě a nedej bože když mate trochu silnější zeď, chuvicka neustále hledá signál a odpojuje se. Po 4 měsících se baterie vybíjí tak, že když ji nechate celou noc na nabijecce tak vám stejně vydrží cca 2-3 hodiny a začne pipat baterka. Za tu cenu vyhozené peníze na par měsíců. Nemyslím si, že vydrží rok…

Reakce značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
Dosah chůvičky je za optimálních podmínek až 300 metrů (za přímé viditelnosti). S narůstající vzdáleností mezi dětskou a rodičovskou jednotkou může docházet k přerušování signálu. K nejčastějším příčinám rušení přenosu patří: železobetonové konstrukce a silné zdi, ocelové výztuže a armatury v konstrukcích, bluetooth a zařízení pracující v pásmu 2,4GHz, monitory, vysokonapěťové rozvody. Doporučujeme tedy zkontrolovat, zda je chůvička funkční na volném prostranství. Naši produktoví specialisté testují naše produkty v různých podmínkách a s maximálním nasazením, aby maximálně vyhovovaly Vám i Vašim nejmenším. Pokud se projevují potíže s baterií, neváhejte zkontaktovat naši podporu na emailové adrese [email protected].
S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým TrueLife

Kateřina Kateřina

• Velký dosah
  • Přenosná video obrazovka
  • Oboustranný přenos zvuku
  • Citlivost zvuku.
  • chybí ukazatel teploty

Tuto chůvičku jsem si oblíbila hlavně kvůli přenosné videoobrazovce, jejímu dosahu a citlivosti zvuku. Skvělá, když si hraji s dcerou a syn pěkně odpočívá a já jej mám stále pod kontrolou. Menu a nastavení je velmi jednoduché, má jak audio tak video mode. My používáme mode ECO, který sepne chůvičku jen, když se ozve zvuk. Mohu pochválit i výdrž baterie. Jediné co nás mrzí je, že chůvička nemá ukazatel pokojové teploty, ale jinak splňuje všechny hlavní požadavky.
Tudíž tuto chůvičku vřele doporučujeme.

Volfová Anne-Marie Volfová Anne-Marie

Přidáno: 22. ledna 2024

• Zprovoznění, dosah, design, výdrž baterie na eko režim
  • Kvalita obrazu v noci

Bydlíme ve třípatrovém domě a dcera spí sama ve svém pokojíčku, takže jsme hledali chůvičku, která by nám ulehčila kroky a zároveň byla spolehlivá. Když jsme bydleli v bytě vystačili jsme s chůvičkou přes wifi a s appkou v mobilu, což nám teď už nevyhovovalo.

Zprovoznění bylo jednoduché, dosah připojení je skvělý. Nezáleží na tom, jestli jsme v přízemí, nebo v nejvyšším patře, signál je stále silný a obraz je stabilní.

Jediná malá nevýhoda chůvičky je kvalita obrazu v noci, která není moc dobrá. Nicméně, pokud se soustředíte spíše na to, abyste viděli, že je dítě v pořádku, než na detaily, není to až takový problém. Zvuk je bez naprosto problémů.

Co se týče výdrže baterie, chůvička se v tomto ohledu také osvědčila. Při používání eko režimu vydržela baterie poměrně dlouho, což je pro nás velkým plusem. Nemusíme se tak často starat, zda je chůvička nabitá nebo zda ji nemusíme dobíjet.

Přidáno: 22. ledna 2024

• Výdrž baterie, dosah monitoru, možnost přehrávání ukolébavek a velký výběr ukolébavek, možnost mluvení na děťátko, možnost snadného uchycení na postýlku.
  • Video je dostačující, ale na dnešní dobu by mohlo být i kvalitnější.

Monitor doporučuji každé mamince, která chce mít přehled o spánku svého děťátka. Líbí se mi možnost uchycení kamerky na postýlku a natočení sklonu dle potřeby. Dále je perfektní funkce možnost přehrávání ukolébavek, kterých je velký výběr a mluvení do monitoru. Baterii stačí nabíjet cca 1x za 3 dny při používání monitoru asi 3x denně na několik hodin. S monitorem jsem spokojená a doporučuji ho.

• dosah signálu
  • výdrž baterie
  • melodie na usínání
  • obousměrný přenos zvuku

Tenhle skvělý pomocník nám ulehčuje spousty práce, má krásně čistý přenos zvuku, tak že je slyšet jak dcera dýchá.
Výdrž baterie a dlouhý nabíjecí kabel je velikou výhodou.
Když se dcera odkutálí v postýlce mimo kameru nemusím hned jít a kameru přenastavit. Díky jejímu dvojitému přiblížení si kameru nasměruji přesně kam potřebuji.
Oceňujeme silný dosah signálu.
Co se mi hodně líbí je obousměrný přenos zvuku, někdy stačí říci dceři do chůvičky hájí, a ona si sama lehne, aniž bych tam musela.
A melodie na dobrou noc jsou třešničkou na dortu.
Za nás jedna z nejlepších chůviček, určitě doporučuji!

Přidáno: 22. ledna 2024

• Obousměrný přenos zvuku, přenosná video obrazovka, výdrž baterie, kvalita obrazu a zvuku, design
  • Kamerka musí být v zásuvce

Chůvička je ideálním pomocníkem pro vytížené rodiče anebo pro ty, kteří si rádi v klidu odpočinou/popovídají s návštěvou či stráví pár chvil v klidu s partnerem. Obousměrný přenos zvuku vám umožní utišit miminko vaším hlasem, aniž byste se museli zvedat z místa a pokud váš hlas nezabere, můžete si vybrat z několika ukolébavek, které lze rovněž přehrát vzdáleně. Video obrazovka je přenosná, napájená baterií a zvuk si lze upravovat dle libosti, ale dejte pozor, abyste zvuk nevypli zcela. V chůvičce lze totiž nastavit i pouze audio mode. Produkt je pro mě jako maminku několikatýdenního miminka naprosto perfektním pomocníkem zejm. při denních šlofících, kdy mohu já v klidu pracovat v jiné místnosti, aniž bych miminko rušila, ale zároveň mám pocit jako bych byla vedle něj. Určitě bych jej doporučila i rodičům větších miminek, sama jej budu využívat dokud to půjde.

• Dlouhý kabel, citlivost zvuku, vzhled
  • Chybí ukazatel pokojové teploty

Chůvička mě hodně mile překvapila, ať už svojí robustností tak i vzhledem. Její zvuk, jak už jsem zmiňovala ve výhodách je skvělí hodně citliví. Další vyhodou je dosah chůvičky, když miminko spí mohu chodit po celém době aniž bych ztratila signál a kontakt s miminkem. Další s výhodou je dlouhý kabel USB-C. Jediné co mi chybí na chůvičce je ukazatel pokojoné teploty pro konfort miminka, ale i bez téhle malé drobnosti kamerka perfekně slouží i v té největší tmě. Velmi dobře usnadní všem maminkám hlídání jejich nejmilovanějších.

• dobrá kvalita obrazu
  • rychlost přenosu
  • nesekající se obraz
  • výdrž baterie

Za mě jde o kvalitní chůvičku. Splnuje vše co od chůvičky očekávám...hlavně kvalita obrazu, dlouhý dosaha dlouhá výdrž baterie je fajn. Funkce navíc, jako melodie nevyužíváme, ale někomu určitě přijdou vhod. Doporučuji

Beurer BY84 audio chůvička

Beurer BY84 audio chůvička

Ověřený zákazník Prozdravi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• Baterie
TrueLife NannyCam R7 Dual Smart

TrueLife NannyCam R7 Dual Smart

Přidáno: 16. ledna 2024

(naposledy upraveno 16. ledna 2024)

• duální technologie
  • širokoúhlá rotační kamera chůvy
  • rozpoznání pohybu a pláče
  • noční vidění a lampička
  • dobrý dosah

Tato chůvička nás zaujala díky duální technologii, která umožňuje chůvičku párovat nejen na rodičovskou jednotku, ale také přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

Oceňujeme také širokoúhlou rotační kameru, která nám umožňuje zachytit konkrétní objekt sledování.

Kladně hodnotíme také detektor pohybu a pláče a lampičku.

Určitě bychom doporučili k chůvičce zakoupit také držák pro její uchycení.

TrueLife NannyCam R5 digitální video chůvička

TrueLife NannyCam R5 digitální video chůvička

Přidáno: 15. ledna 2024

• možnost spárování s více kamerami
  • velký přehledný displej
  • otočný o 360°
  • zatím užíváme krátce, ale zatím spokojenost

- Snadné spárování s dalšími kamerami
- Hledaly jsme chůvičky které budou otočné , díky tomu se dají lépe hlídat děti když jsme v jiné místnosti
- Tento produkt bych určitě doporučila svým známým a přátelům
- Produkt se užívá dobře , jednoduchý návod
- Tento produkt byl pro nás cenově přijatelný

Přidáno: 12. ledna 2024

• spolehlivost
  • bezproblémový přenos obrazu ve dne i v noci (nevadí, že není obraz 100% plynulý)
  • dostačující dosah (v bytě)
  • teplotní senzor (byť necertifikovaný)
  • po necelých dvou letech aktivního používání je nutné zakoupit novou baterii do přijímače
  • kamera bez baterie, při využití venku je nutná power banka a ne vždy funguje
  • mohly by být novější typy konektorů pro napájení
  • chybí nějaký "klip" pro uchycení kamerky na postýlku (nyní lze přidělat pouze pomocí šroubků)

Využíváme každodenně 3 roky a vše bez problému, svůj účel plní dobře. V bytě je dosah dostačující, pro barák bych doporučil spíše jiný druh chůvy.
Chůva by mohla mít vyšší rozlišení displeje a plynulejší obraz, ale není to nic dramatického. Ocenil bych baterii i v kamerce a USB-C pro nabíjení.
Nejvíce mi chybí nějaký "klip" na uchycení na postýlku. Zkoušel jsem si držáček vytisknout na 3D tiskárně - což nebyl problém, ale držák bohužel nevydržel test pevnosti od našeho malého testera - několikrát.

Jablotron BM02 Nanny Monitor dechu

Jablotron BM02 Nanny Monitor dechu

Přidáno: 11. ledna 2024

• klid
  • příšerný úlek, když ho zapomenu vypnout

samozřejmost a tento nebo podobný mají i v porodnici, byla to jasná volba

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Přidáno: 9. ledna 2024

• Super produkt, Vladíka můžeme hlídat já i moje žena zároveň přes chytrou aplikaci.
  • Přijde upozornění, když malý Vladík brečí.
  • Vladík se večer díky nočnímu světílku nebojí.
  • Umí obousměrnou komunikaci, takže můžeme na něho mluvit, i když nejsme sním v pokoji.
  • Super rozlišení.

TrueLife NannyTone VM3

TrueLife NannyTone VM3

Ověřený zákazník Comfor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Comfor.cz

• Dosah, množství funkcí včetně měření okolní teploty v chůvičce u miminka. Možnost nabíjení, není potřeba neustále měnit baterie.
  • Delší doba nabíjení, ale v případě nutnosti dá se pohodlně vyřešit přenosnou powerbankou.

Celkově jsme spokojení a chůvičky splňují co jsem očekávali a potřebovali. A náš "drahokam" je střežený lépe jako Růžový Panter :-)

Ověřený zákazník Alza.cz Laci.X

Přidáno: 8. ledna 2024